Srpen 2018

READY, SET GO! Moonglow madness je tady!

6. srpna 2018 v 17:57 | IvčaSammet |  Psychobabble
Po dlouhé době se zase vracím na místo činu, abych vás, ty co sem občas ještě někdy zajdou, informovala o tom, co se děje v kempu šíleného Sammetovce z Edguytasie. Přípravy na následující turné jsou v plném proudu - možné zastávky vyselektovány, hotely vyhledány a dostupnost spojů prověřena ... Má to ale bohužel dva háčky ... A to poměrně hodně velké :D Prvním z nich je, že skoro žádný spoj ještě není daný, a proto se nedá s jistotou naplánovat, že všechno stíhám tak, abych si zajistila první řadu. Ten druhý je v podstatě o hodně větší, a tím jsou, samozřejmě, finance. Ať se snažím jak se snažím, zatím se mi moc šetřit nedaří. Rodiče mi zvedli nájem, koncertů do konce roku stále přibývá a to se radši ani nebavím o nově vycházejících vinylových reedicích jak Edguy, tak Avantasie.

Momentálně mám stoprocentně jisté zastavky čtyři, z toho dvě z nich jsou splněním mých největších snů.
Už v minulém článku jsem psala, že Praha a Saarbrücken jsou pro mě absolutní povinností. Praha protože se jedná o domácí show, kterou bych nevynechala ani kdyby byla jaderná válka. Karlín sice není moje nejoblíbenější místo na koncerty a ostatně haterů mi na blog chodí víc než opravdových čtenářů, takže ani prostředí to pro mě není kdovíjak přátelské. Ne že bych si z toho ale něco dělala, mě vlastně vcelku baví vás, hatery, něčím neustále srát :3 Už teď se těším na další lži, které o mě roznesete, musím uznat, že jste občas opravdu kreativní! :)
Naopak Saarbrücken je pro mě místem tím nejpřátelštějším. Naše parta se každým koncertem rozrůstá, že opravdu začínám mít pocit, že na koncertech v Saarbrückenu znám úplně všechny ♥ Už teď se nemůžu dočkat, až se zase se všema potkám! :)
Abych se ale konečně dostala k mým nejvysněnějším koncertům ... Ne, bohužel to zatím není ani Brazílie, ani Los Angeles nebo New York, na tyto zastávky si budu muset ještě několik(set :D) let počkat ... Mám pocit, že sem na blog jsem nepsala moje šílené rozhodnutí Fuldu minulý rok na turné Monuments nevynechat ... Vidět Tobiho v jeho rodném městě byl můj sen už od té doby, co jsem zjistila, z kama Tobi vlastně pochází. A i když to opravdu bylo skoro nemyslitelné, nakonec se z toho vyklubal ten nejlepší nápad, který jsem kdy v životě měla! Koncerty ve Fuldě jsou úplně jiná liga. Ta energie. Přišlo mě, jak kdybych neviděla "Edguy dnes", ale ty šílené mladé kluky, které jsem měla tu čest poznat na Zimním Masters v roce 2007! Takže se nemůžu ubránit představě, jak strašně epická bude na "domácí půdě" Avantasia! Dámy a pánové, čtenáři a hateři, piště si černou křídou do komína, tento maniak už Fuldu nikdy na žádném turné nevynechá!
No a moje zatím poslední potvrzená zastávka je ta, po které jsem hned po Fuldě toužila ze všeho nejvíc. Londýn jsem tiše a závistivě obdivovala už od okamžiku, co jsem se ve školce začala učit první anglické slovíčka. A vidět Avantasiu na místě, kde se vlastně rodí skoro každé album a které z písniček Avantasie opravdu až sálá, tomu říkám víc než splněný sen!! A když jsem pak v Londýně tu maličkou část svého života přožila, a viděla tu atmosféru na koncertech Delain a Airbourne, netoužila jsem už po ničem jiném. Sama ještě nevím, jak to vlastně udělám, jak a jestli se tam vůbec dostanu, ale v této chvíli asi nemá cenu to vůbec řešit ... Tento koncert si opravdu ujít nenechám! ♥

[Už asi nemusím zmiňovat, že lístky do Saarbrückenu a Fuldy mám u kamarádů v Německu, že ne? :D]


O mých dalších plánech vás samozřejmě budu informovat, a pokud by vás to opravdu zajímalo, aktuální seznam si sepisuju TADY. Myslím, že je ještě hodně času na plánovaní nějakých srazů, ale samozřejmě pokud byste měli v plánu stejné koncerty jako já a chěli se potkat, samozřejmě mě neváhejte napsat! :) Moc ráda se s váma všema uvidím. Zatím ale zdar a sílu! Na rekonstrukci blogu se stále pracuje, snad to tu ale zase trošku s příchodem nového alba ožije :)
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM