Květen 2018

Nové album MOONGLOW a světové turné 2019!

3. května 2018 v 23:45 | IvčaSammet |  AVANTASIA

A je to tady! ♥
Přiznám se, že jsem takovou pecku nečekala! :D Potvrzení nového alba, ale rovnou světové turné?! Ach Tobi, ty víš, jak předčit úplně všechno! :D


Jak už jistě všichni víme, novinka se bude jmenova MOONGLOW a vyjde v lednu 2019. Tobi nám k novému albu sice moc informací zatím nedal, dle jeho slov ale můžeme předpokládat, že se bude jednat o další mistrovské dílo, které by mělo předčit Ghostlights. I o stávajících či nových hostech Tobi zatím mlčí, takže i máme před sebou ještě skoro rok čekání, než album konečně uslyšíme, určitě se máme v průběhu tohoto čekání na co těšit.
Na album jsem samozřejmě šíleně zvědavá, momentálně si stojím za názorem, že napsat ještě něco lepšího než je Ghostlights snad ani nejde, ale jak už Tobiho znám, věřím, že mě zase dokáže, jak moc se pletu.

"Světové" turné se zatím skládá z 19 zastávek v Německu, Itálii, Francii, Anglii, Švýcarsku, Španělsku a dokonce i v České republice. Opravdu mě moc těší, že se tu Tobimu naposledy tak líbilo, že nás znovu zařadil do seznamu "VIP" zemí :) Zatím se jedná pouze o první potvrzené zastávky a další by měly být ohlášené v nejbližší době. Předprodej lístků bude zahájen zítra v 10 hodin. O předprodeji u nás zatím nepadlo ani slovo, ale předpokládám, že bude i u nás spuštěný během zítřka přes Pragokoncert. Tak snad tentokrát zvládnout rozdělit "Stání" a "Stání u pódia" ještě předtím, než lístky vypustí do prodeje :)
Jsem zvědavá, jestli se bude jednat "poze" o zbytek světa a nebo nám Tobi ještě přihodí něco třeba na Slovensko nebo do Maďarska :P

Já osobně usilovně pracuju na svém "soukromém" turné, o kterém vás samozřejmě nezapomenu informovat :) Zatím můžu oficiálně potvrdit pouze zastávku v Praze a Saarbrückenu, které jsou pro mě už samozřejmostí :D Každopádně je vám asi všem jasné, že u těchto dvou koncertů rozhodně neskončím :) Nevím, kolik jich budu ve skutečnosti schopná zvládnout, na papíře vypadá všechno ideálně, když se ale pak začnou sčítat výdaje a dny dovolené, už to tak růžově nevypadá ... Tak uvidíme :)
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM