Předprodej Monuments zahájen!

26. května 2017 v 16:24 | IvčaSammet |  EDGUY
Tak jsme se konečně těch předobjednávek dočkali! Už jsem si pomalu začínala myslet, že na Edguy v Nuclearu úplně zapomněli :D Obzvlášť, když na Americkém Nuclearu byl Monuments k předobjednání už dva dny zpátky :/Tato Best of k 25. výročí Edguy vyjde 14. července 2017, a to v (prozatím) pěti verzích. Kromě "obyčejného" digibooku si fanoušci a hlavně sběratelé můžou smlsnout ještě na pětidiskovém earbooku - buď vloženém v obraze (stejné provedení jako u "Bundle earbooku" The Mystery of Time), a nebo bez obrazu - a samozřejmě nádherném 4LP boxu a to buď s černým a nebo zeleným vinylem.


I přesto, že se jedná o "best of", Tobi jako vždy nelenil, a kromě největších pecek k Monuments přidal ještě pět zbrusu nových písniček. První z nich, Ravenblack, dnes současně s předprodejem vyšla v lyrics videa jako singl. Předpokládám, že ale jedná pouze o audio singl a na žádném z nosičů se neojbeví :(
Samozřejmě, že mi hraje na smyčku už od chvíle, co vyšla, a musím říct, že mě dostala hned na první poslech. Obzvlášť ten chytlavý refrén, který už zase nemůžu dostat z hlavy :D Už se opravdu nemůžu dočkat na zbylé čtyři novinky!


Většina písniček na tracklistu byla samozřejmě předvídatelných, protože se opravdu jedná o nejznámější písničky, nejhranější singly nebo o fanouškovské favority. Některé kousky ale překvapily, a nevím jak vás, ale některé mě opravdu dostaly do kolen!
Přiznávám, že já osobně bych asi vybrala trošku jiný tracklist, ale samozřejmě je to jen a pouze věc názoru, a proto jsem byla až možná příliš zvědavá, které se nakonec na albu objeví. Finální výběr je samozřejmě naprostá pecka, a ať už by kluci vybrali cokoliv, vším by mě potěšili :) Ale jak říkám, někteří moji osobní favoriti mě tu přece jenom chybí :P ... Což rozhodně ale nemůžu říct o 929, Spooks at the Attic, Holy Water a Judas at the Opera!! ... BITCH, WHAT?! Ještě pořád nevěřím, že se tyto čtyři dostaly do best of, podle mě vždycky patřily mezi ty nejlepší, ale vždycky se mě zdálo, že jsou hrozně nedoceněné ... No, tak to vypadá, že je to úplně naopak! :)

TRACKLIST
CD1
01. Ravenblack
02. Wrestle The Devil
03. Open Sesame
04. Landmarks
05. The Mountaineer
06. 929
07. Defenders Of The Crown
08. Save Me
09. The Piper Never Dies
10. Lavatory Love Machine
11. King Of Fools
12. Superheroes
13. Love Tyger
14. Ministry Of Saints
15. Tears Of A Mandrake

CD2
01. Mysteria
02. Vain Glory Opera
03. Rock Of Cashel
04. Judas At The Opera
05. Holy Water
06. Spooks In The Attic
07. Babylon
08. The Eternal Wayfarer
09. Out Of Control
10. Land Of The Miracle
11. Key To My Fate
12. Space Police
13. Reborn in The Waste

Earbook Bonus Live-CDs:
CD1
01. Mysteria
02. Under The Moon
03. Navigator
04. Wake Up The King
05. Land Of The Miracle
06. Lavatory Love Machine
07. Vain Glory Opera
08. Fallen Angels

CD2
01. The Piper Never Dies
02. Babylon
03. King Of Fools
04. Chalice Of Agony
05. Tears Of A Mandrake (feat. André Matos)
06. Out Of Control

No a samozřejmě posledním diskem je tak dlouho očekávané DVD ... Přesněji řečeno, tak dlouho očekávaný brazilský záznám Hellfire Club tour z roku 2004! :)
Já teda přiznávám, že když jsem viděla, že se jedná, jako vždy, o záznam z Brazílie, pomalu jsem ani neměla zájem si o něm něco víc zjišťovat ... Abyste mě ale špatně nepochopili - já proti Brazilskému publiku absolutně nic nemám, právě naopak, pro mě je to pro koncert destinace snů :P ... Jenom mě vadí, že každé druhé DVD, které vyjde - a přiznejme si to, hlavně u Tobiho - je z Brazílie ... Já nechápu, proč se pořád točí DVD v těch samých zemích ... Brazílie, Německo, v poslední době Česko ... Už to přestává být originální, protože už vím, co od publika čekat ... Proč nám pro změnu neukážou fanoušky z Anglie, Itálie, Španělska nebo třeba Argentiny? Je tolik skvělých zemí s úžasnými fanoušky, ale ty nikoho nezajímají, protože nejsou Brazílie :( ... Když jsem ale zjistila, že se jedná o záznam z roku 2004, změnila jsem názor. "Historický" záznam koncertu se setlistem z roku 2004, který už nikdy v životě nikdo na živo neuvidí, to je jiné kafé :P I když si pořád říkám, že je škoda, že nevyhrabali ještě něco staršího :D

DVD
01. Mysteria
02. Under The Moon
03. Navigator
04. Wake Up The King
05. Land Of The Miracle
06. Lavatory Love Machine
07. Vain Glory Opera
08. Fallen Angels
09. The Piper Never Dies
10. Babylon
11. King Of Fools
12. Chalice Of Agony
13. Tears Of A Mandrake (feat. André Matos)
14. Out Of Control
Video clips:
15. Love Tyger
16. Robin Hood
17. Two Out Of Seven
18. Ministry Of Saints
19. Superheroes
20. Lavatory Love Machine
21. King Of Fools
22. All The Clowns

Teď už nám jenom zbývá doufat, že se všechny tyto "legendární" hity objeví i na setlistu následujícího turné :P Kromě 12 koncerů v Německu, jednom ve Švýcarsku a třech festivalů se ještě stále čeká na potvrzení dalších koncertů v ostatních zemích. Tak budeme doufat, že nás pan Daron zase "neošidí" pouze festivalovým setem a pozve nám Edguy zpátky zase v září!
A když už jsme u toho festivalového setu, z potvrzení Edguy na More Than Festu mám samozřejmě velkou radost! Pořád jsem doufala, že se tam Edguy objeví, ale s každým novým potvrzeným jménem sem se naděje vzdávala čím dál víc ... A až když už jsem to vzdala úplně, tak mi je potvrdili! :P Lístek už mám samozřejmě zarezervovaný a nemůžu se dočkat!

Co se týče mé objednávky, bohužel jsem stále ještě v peněžní tísni díky turné Ghostlights, a proto jsem si zakázala nějak zvlášť vyskakovat. Doufala jsem, že když se nejedná o regulérní album, moc verzí nevyjde ... A je sice pravda, že moc verzí opravdu nevyšlo, zato jejich cena se vyšvihla pěkně :P Což je samozřejmě pochopitelné, vzhledem k tomu, kolik materiálu Monuments obsahuje :) Když jsem včera uviděla ceny na Americkém Nuclearu, zakázala jsem si objednávat za víc než 200 Euro ... A právě taky proto jsem musela vynechat digibook, který sice stál pouhých 20 Euro, ale jako jedniný bude sehnatelný i za několik let, až se vyhrabu z dluhů :D ... Když jsem ale objednávku odeslala a zaplatila, uvědomila jsem si, že na to, abych si mohla pověsit ten úžasný obraz, budu potřebovat koupit ještě jeden ... Protože prostě NE, já si tak drahou verzi nezničím tím, že si ji pověsím na stěnu s rizikem, že jestli se jí něco stane, zůstane mi nehorázně drahý earbook bez "důkazu" ... A tak mě přepadla deprese :D Když ho koupím teď, můžu rovnou vyrazit na pěší vycházku do Švýcarska, protože mi nezbyde ani na cestu do Prahy, ale když ho teď nekoupím, pozdějc za něj dám dvakrát tolik ... Že já sem se do toho sbírání vůbec pouštěla -.- :D

Jak jste na tom vy? Už máte taky předobjednáno? Která verze vás nakonec nejvíc učarovala? :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM