ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016!

1. ledna 2016 v 19:29 | IvčaSammet |  Psychobabble
HAPPY NEW YEAR 2016!
FROHES NEUES JAHR 2016!

Ze všeho najdřív bych vám všem chtěla moc poděkovat za vaši skvělou podporu v roce 2015! :) Ať už sem chodíte pravdidelně, občas a nebo jste sem zavítali pouze jednou. Každá návštěva mého blogu mě dělá velkou radost ... A to i když se jedná o návštěvu, která mi sem jde "uškodit". Takoví lidi mě dělají silnější a lepší v tom, co dělám. Ne proto, abych jim něco dokazovala, ale abych dokázala sobě, že tento blog netvořím úplně zbytečně.

Rok 2015 byl šílený ... Šílený a úžasný. A i přes to, že se ne všechno povedlo tak, jak jsem chtěla, to byl nejlepší rok mého života. Poprvé v životě se mě podařilo vidět Edguy dvakrát v jednom roce ... Poprvé v životě jsem na Tobiho mluvila delší dobu a dívala jsem se mu při tom přímo do očí ... A poprvé v životě se mě podařilo na obou koncertech ulovit fotku se samotným bohem Tobim ... Poprvé v životě jsem dostala trsátko Edguy ... A na dalším koncetě hned dvě! ... Poprvé v životě jsem si ulovila playlist Edguy ... A navíc ještě s textem Včelky Máje! A na dalším koncertě jsem si ulovila další navíc s textem "Sperm Police"! ... A taky poprvé v životě se mě podařilo vyfotit se všema členama Edguy ... Neuvěřitelné ... Tolik štěstí v JEDNOM roce ... Celý můj život mě štěstí míjelo ... A teď už vím, že proto mělo svůj důvod ...


A aby toho nebylo málo, Tobi si mě poprvé v mém životě všiml i na sociálních sítích ... A to hned čtyřikrát! (Nebo dvakrát, nevím, jestli to byl on na Twitteru Avantasie, ale jak už jsem psala ... Tobi nebo nekdo jiný, stejně je to fuk, protože se jedná o AVANTASIU!)


Vím, že bude hodně těžké tento rok překonat, ale už teď si myslím, že je na to slušně našlápnuto! :) Momentálně už mám lístky na tři koncerty Avantasie - do Prahy, Banské Bystrice a Bratislavy. Samozřejmě ale počítám s tím, že se Avantasia objeví i na Masters of Rock ... Protože kdyby ne, tak by to Tobi už dávno vyvrátil :P ... Ale protože jsem za svůj život bylo tolikrát ochuzená o koncerty, na které mě naši nepustili, pořád mě to nestačí! Hodně teď uvažuju ještě o koncertu v Budapešti ... A taky mě hrozně moc láká Rockharz v Německu ... Zatím jsou to ale jen toužebné přání a vůbec netuším, jestli mě to vyjde nebo ne ... Ale i kdyby ne, čtyři koncerty už jsou zárukou úžasného roku!Navíc jsem se rozhodla, že tři edice Ghostlights jsou přece jen málo, a tak si hned v pondělí objednám další tři ... Takže Vánoce budou pokračovat ještě celý leden! :)Rok 2015 sice byl úžasným rokem, ale věřím, že rok 2016 bude přinejmenším stejně úžasný! Nebo v to aspoň doufám :D A vám, mí milí čtenáři, přeju do Nového roku to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a doufám, že se třeba s některým z vás na některém z koncertů Avantasie potkám! :)
A ještě jednou díky moc za vaši podporu!! :)
Vaše IvčaSammet
 


Komentáře

1 Scarecrow Scarecrow | 1. ledna 2016 v 20:53 | Reagovat

Těch šest edicí je fakt nátěr :-D Mě osobně bude stačit ta Deluxe :-)

2 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 2. ledna 2016 v 23:02 | Reagovat

Nemáš zač, my sem chodíme rádi!
Musím přiznat, že rok 2015 fakt stál za to. Třeba já si našla přítele a to asi překoná jenom svatba nebo děti xD.
Ale stejně věřím, že další rok bude ještě lepší než ten loňský.

3 Roman Roman | 5. ledna 2016 v 0:34 | Reagovat

Přesně tak.Taky jsem tady pečenej vařenej. Fakt žasnu kolik jsi ochotna do Avantasie a Edgay vrazit peněz. Myslím že není většího fanouška který by se mohl pochlubit tím co vlastníš Ty. Mám od nich vše a jsem jejich fanoušek. Ale Ty? Amazing crazy.
Přeji Ti taktéž vše nejlepší v roce 2016 a spoustu zážitků z koncertů o které se s náma tady zase podělíš. Fakt se to moc hezky čte.  A v Karlíně naviděnou.

4 IvčaSammet IvčaSammet | Web | 5. ledna 2016 v 23:54 | Reagovat

[1]: No ... Já jsem si taky ze začátku říkala, že mě bude stačit Deluxe a vinyl ... Jenže pak jsem se rozhodla, že budu sbírat všechny edice a bylo to :-D I když teda možná mě ten earbook nevyjde, ještě pořád jsem to neobjednala :/ Pořád čekám na odpověď, ale nikdo se mě neozývá :-|

[2]: Mám zač! :-) Opravdu díky! Jůů, gratuluju!! :-) Ale jo no, máš pravdu, přítele může asi opravdu překonat jen svatba něbo děti :D  :D

[3]: Taky děkuju! :-) A teda jako já v poslední době taky žasnu :-D Všechno co vydělám hned vrazím do Tobiho ... Mamka už je ze mě na nervy a taťka už to radši neřeší :-D Ale děkuju hrozně moc, teď jsi mě fakt moc potěšil!! :-)
A díky za přání! Tobě taktéž :-) A budu se snažit se podělit co nejlíp :-D Protože pokud všechno vyjde tak jak má, tak to bude bomba! :-) A děkuju, fakt mě těší, že se to někomu líbí :-D A doufám, že naviděnou :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM