Promo Superheroes bude doma!

20. prosince 2015 v 18:35 | IvčaSammet |  Psychobabble
Doufejme :D
Nejdřív pro upřesnění ... Ano, promo singl Superheroes už mám ... Aspoň ještě nedávno jsem si to myslela ... Jenže je to možná měsíc zpátky, co jsem zjistila, že vlastně promo singl Superheroes nemám! To CD, o kterém jsem si celou dobu myslela, že se jedná o promo singl, žádný promo singl není ... Je to RADIO promo singl ... Tedy verze, kterou kapely posílají do rádiových stanic ...


Každopádně s mým zjištěním jsem hned na jeden tento promo singl narazila ... Pořádně jsem ani nevěřila, že by byl ještě k prodeji, protože tam byl vystavený už pěkně dlouho a navíc za pouhých 9 Euro! Obzvlášť, když ho prodejce označil jako "NEHRANÝ"! A i přesto, že jsem po tomto promo singlu hrozně toužila, pořád jsem váhala s jeho nákupem ... Hlavně protože jsem v poslední době utratila tolik peněz, že už bych se ani po ničem dalším dívat neměla ... Jenže to bych nebyla já ... A tak jsem to dneska nevydržela a zaslala dotaz, jestli je CD ještě pořád k prodeji ... A ono bylo!

Nakonec mě tento promo singl vyšel na nauvěřitelných 360 Korun i s poštovným!! Ano, 360 Korun!!! :D Pořád tomu nevěřím!! ... Každopádně ještě pořád nemám jistotu, že se CD opravdu dostane až ke mě ... Ne že bych nevěřila prodejci, to vůbec ne, ale hrozně se bojím České pošty ve Vánočním čase ... Tak snad mě můj nádherný promo singl Superheroes dorazí! ... Protože jestli ne ... Tak tu poštu už opravdu zažaluju!!!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM