LP Space Police s vlajkou bude doma!

21. prosince 2015 v 19:54 | IvčaSammet |  Psychobabble
Přísahám, že tento je opravdu poslední :D ... No jo, to je tak, když si člověk do své sbírky už dlouho nic nekoupil :/ Ale slíbila jsem si, že tímto mé nakupování opravdu končí. Povoleno mám utrácet až se vrátím ze Slovenska! :D

Normálně bych do toho asi nešla ... Vzhledem k tomu, že jsem už utratila tolik peněz ... JENOMŽE ... Tento vinyl sleduju už od jeho vydání v roce 2014 ... A za tu dobu jsem ho ještě neviděla jít pod 1 400 bez poštovného ... A když jsem asi před měsícem narazila na aukci, ve které ho prodejce prodával za nějakých 800 Korun, veděla jsem , že tak levně ho už nikde nikdy neuvidím ... Hodně dlouho jsem se rozhodovala, jestli do něj jít nebo ne, protože celkově i s poštovným to vyšlo na nějakých 1 120 Korun ... Za tak raritní vinyl to opravdu není moc ... Ale vzhledem k mé finanční situaci to na jednu platbu docela dost je :D ... Jenže tak skvělé ceně se prostě nedalo odolat! Obzvlášť u tohoto vinylu ... A tak jsem zase zhřešila a vinyl si koupila ...

Jak už jsem psala, po této raritce jsem toužila už od jejího vydání ... A po pravdě jsem ani netušila, že ji seženu za tak krásné peníze ... Je sice pravda, že se jí možná ani nedočkám, protože jestli rodiče zjistí, že jsem utratila tolik peněz v tak krétké době, asi mě zabijou :D :D ... Ale nelituju toho ... A už se nemůžu dočkat, až si tento nádherný vinyl s ještě nádhernější vlajkou konečně prohlédnu na vlastní oči!!


 


Komentáře

1 Amaranthes Amaranthes | 22. prosince 2015 v 0:29 | Reagovat

Tuhle verzi tuším prodávali v EMP, že? Tehdy jsem si to nevzala , protože jsem to neměla na čem hrát, ale ty to máš i tak za dobré peníze. Já jsem si objednala letos jen x verzí Ghostlights a ten singl. A tím asi končím. ;-) Tož snad ti to dojde v pořádku všechno. :-)

2 dadainka dadainka | Web | 22. prosince 2015 v 13:14 | Reagovat

Gratulace.

3 IvčaSammet IvčaSammet | Web | 22. prosince 2015 v 18:26 | Reagovat

[1]: Je to možné :-D Já jsem to tenkrát nekoupila, protože jsem to neměla s čím objednat dohromady :/ Samotné by se mě to nevyplatilo ... A právě, že to bylo za tak super cenu, tak sem to musela koupit :D ... Ghostlights mám zatím předobjednané jenom ve třech verzích :-( Na jednu objednávku to byla hromada peněz, tak jsem toho víc nevzala, a teď mě to sere :D ... A díky moc!! :-)

[2]: Děkuju! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM