Listopad 2014

Hostování

25. listopadu 2014 v 16:27 | IvčaSammet
** V tomto článku se nacházejí pouze fotky, podrobnější informace o albech najdete ZDE :)Promo singl Space Police bude doma!!

25. listopadu 2014 v 15:56 | IvčaSammet |  Psychobabble
YEEEEEES!! Po tak dlouhé době zase něco nového!!

Dneska ve škole jsme měli Ekonomický software a já jsem byla zase o něco rychlejší než ostatní, a tak jsem si otevřela eBay, že se tam jen tak kuknu, kdyby se náhodou něco objevilo ... A ono že jo! Hned asi třetí nebo čtvrtá aukce od vrchu mě zaujala fotkou ... Toto CD jsem ještě nikdy neviděla! Stačila jsem pohledem pohnout na nápis aukce a srdce se mě rozbušilo jako o závod ... 'Edguy 2014 1trk PROMO CD Space Police' hledělo na mě z obrazovky ... S otevřenou hubou jsem to otevřela a snad čtyři minuty čuměla na tu fotku ... Opravdu hodně povedený cover! ... Když jsem se částečně vzpamatovala, okamžitě jsem zkopírovala odkaz a poslala ho Vlastovi. Pak teprve mě napadlo se podívat na cenu :D ... A musím teda říct, že mě spadla brada ještě víc než předtím!! Ten blázen to měl jako 'Kup teď' a chtěl za to JEN 490 Korun + 140 Korun poštovného!!! Takže i s provizí a poštovným po ČR zaplatím něco kolem 800 Korun!! Vlasta mi na to hned odepsal, že je vše OK, objednáno a zaplaceno ♥ Vyúčování mi pošle asi až k večeru, takže pořád nevím, na kolik přesně mě to vyjde, ale i kdyby to bylo přes tisícovku, neváhala bych!!!

No není dokonalé? ^^ Ať už je doma, miláček můj!!!! ♥♥


Happy 37th Birthday, Tobi!!

21. listopadu 2014 v 15:54 | IvčaSammet |  Messages for T
And there we go again ... Time is running so fast! It's like yesterday I heard Edguy for the first time ... In 2005 ... Just unbelievable!

So, I am going to wish you what I wish you every year - health, money, Bruce Dickinson & Steve Harris in Avantasia, another 50 years with Edguy and the other things that people say during shaking your hand ...

I am so happy, that this year I can give you a little gift ... Well, I would give it to you anyway, but this time it will be the real B-Day gift, not just stupid wish! I can't wait to see you tomorrow!! ♥ I am listening to Space Police album for two weeks without stopping! Yes, I am so thrilled!! :3

Well, even though you are never going to read this, I love you more than anyone else ... You changed my life ♥ Thank you! ... Thank you for being who you are!

HAPPY BIRTHDAY, TOBI!!! ♥

REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM