YOUR HEALTH IS MORE IMPORTANT THAN YOUR FANS, TOBI!!!!

18. července 2012 v 13:19 | IvčaSammet |  Messages for T
I know, you'll never read this, but I don't care ...

ARE YOU CRAZY?! What do you think you are doing? You CAN stop the concert if you're not feeling well! I'm so worried about you ... I am so afraid to see 'Tobi is dead, because his fans were more important for him, than his life' one day on your website! ... Tobi, please ... Don't do this to us ... I AM SO WORRIED! I was in hospital when I read that ... I cried!! I felt worse then ever! I didn't care what was wrong with me, because I was so worried about you!

I know you are not an arrogant star, but this is wrong, too! Your health should be in the first place! I admire you fro this, of course, but please ... Please be more carefull with your health!! I want see you jumping on the stage for another forty years, not to read about your funeral next year!!!

You are so nice to your fans and you love them, but they will understand, if you say 'No! My health is bad and I will not do that' ... Please ... Learn it ... Because YOU ARE THE MOST IMPORTANT PERSON IN YOUR LIFE!

TOBI, WE LOVE YOU! WE WILL ACCEPT EVERYTHING, WHAT YOU WILL DO ... SO PLEASE, IF SOMETHING HURTS YOU, STOP THE CONCERT, WE WILL UNDERSTAND ... YOU ONLY LIVE ONCE!!!
 


Komentáře

1 Amaranthes Amaranthes | Web | 18. července 2012 v 15:16 | Reagovat

Se vším, co jsi napsala plně souhlasím. Měl by na sebe dávat větší pozor. Chtěla jsem mu to říct, protože se o něj opravdu bojím, jenže jsem neměla dost času a ta blond paní (kterou bych nejradši zastřelila) na autogramiádě mi zakázala na něj mluvit. Nechápu proč - jiní si tam s ním podávali ruce, jen na mě a pár lidí za mnou byla nepříjemná, že prý s takovou tu autogramiádu ukončí a kdesi cosi.
Každopádně - taky jsem brečela, když jsem četla oficiální prohlášení na facebooku, příliš mě neuklidnila ani Tobiho zpráva, že se "přece nic tak hrozného nestalo".
Je sice krásné, že je tak skromný, ale měl by na sebe dávat větší pozor. Neuvědomuje si, že pro hromadu lidí na téhle planetě je jeden z nejlepších, ne-li nejlepší. A opravdu se nechci dožít toho, že kdekoliv uvidím, že je..ne, nebudu to psát :-(
Prostě s tebou souhlasím naprosto ve všem a doufám, že se dá pořádně dohromady a taky by mohl popřemýšlet nad tím, jak vede svůj život a jestli je vůbec tak šťastný, jak chtěl být.

2 HELLen HELLen | 20. července 2012 v 22:15 | Reagovat

Souhlasím s vámi oběma,ale přidala bych i svůj názor na to celé.
Tobi sám řekl,že nejdůležitější věci v životě jsou pro něho hudba a zdraví.A věřte nebo ne,existují lidé,kteří by pro hudbu umřeli.A myslím si,že Tobi tak trochu patří mezi ně.Je to šílený,ale já tomu rozumím,jsem tak trochu to samé.Možná bych se na jeho místě rozhodla stejně.Ano,přiznávám,příšerně jsem se lekla,když jsem to četla.Příšerně je slabé slovo.Ale na druhou stranu respektuji jeho rozhodnutí pokračovat dál.Pro někoho je to nepochopitelné,že se na to radši nevykašlal.Tobi dle mého názoru není člověk,který si neváží zdraví a dělá kraviny.Pokud by cítil,že na to nemá,prostě by se na to vykašlal.Ale on usoudil,že se to ještě dá a tak pokračovali.Nevím,jestli jsem zrovna ta nejpovolanější,abych tohle posoudila,ale jsem přesvědčená,že prostě existuje jakási "síla",která některé lidi donutí k nemožnému.Vladimír Menšík hrál až do samého konce,i když byl skoro polomrtvý(byl na tom sakra blbě).Neříkám,že je to úplně stejné,ale v jistém ohledu mají ti dva něco společného,ať se nám to líbí nebo ne.Snad se to už víckrát nestane a Tobi si přece jenom bude dávat větší pozor.Jistě ví,že pro lidi znamená opravdu hodně,ale žít s pocitem,že zklamal fanoušky,i když by ten pocit byl naprosto nesmyslný,by bylo horší než cokoliv jiného.Téměř cokoliv,podotýkám.Teď můžeme děkovat bohu nebo komu,že to není horší.Ten jeho vzkaz je sice možná toho typu jakože "nikdy mi nebylo hůř,bolí mě celej člověk,je to hrůza,ale JO,LIDI,JE MI FAJN",ale i tak to mohlo být horší.Nevím,jestli bych přežila i ten hrozný pocit(jak někdo psal na fejsu),stát přímo pod pódiem a čekat,co se bude dít.Ten dotyčný říkal,že to vypadalo,že se už Tobi snad ani z tý země nezvedne,pak pauza.....a najednou byl zas na pódiu a zpíval.Bylo vidět,že mu není nejlíp,ale dělal to z vlastního přesvědčení a hlavně rád.
Huh,to byl proslov.Snad jen už můj vzkaz,který jsem sesmolila hned v pondělí po návratu z Masters:

Tobias,I really admire you for what you do for your fans. I know people who wouldn't take the bother to play the full set only with a broken nail,with such an injury they would probably await death :D. We would never think you were drunk.It happened several times to me I almost broke my leg while I was walking along a flat surface,no obstacles or something like this,just a wrong step.Totally sober.
Shit happens :)
I wish you a speedy recovery and no more accidents on stage and anywhere else.

Teď budu vypadat,že mi na něm vůbec nezáleží,ale opak je pravdou ;-)

3 Eleneora Eleneora | Web | 21. července 2012 v 12:33 | Reagovat

Také souhlasím. Zdraví je na prvním místě. A ta blonďatá kráva...nu co na to říct. Ani nemám slov. Snad na sebe bude dávat větší pozor...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM