SPARK ... Recenze Age of the Joker aneb zabijte Havlenu a Čapka!!

1. září 2011 v 21:40 | IvčaSammet |  Psychobabble
Normálně bych to sem nedávala, ale tak jsem se nasrala, že jsem si narazila ruku a málem rozbila stůl, když jsem do něj praštila!! Zasraný Havlena tvrdí, že "devátá studiovka" je standardní Sammetova rutina ... Kur*a, jak to může být rutina, když je to úplně jiné než všechny předešlé?! Prý je to "otřepané" ... A záda mu kryje Sascha! Havleno jdi do hajzlu!!! Kdysi jsi byl pro mě nejlepší redaktor ... Teď jsi NULA! Jak můžeš něco takového napsat?! OK, OK ... Tvrdí, že jsou Tobiho rytmické refrémy obnošenou košilí ... JAK PRO KOHO!!! EDGUY JSOU EDGUY, PROČ BY MĚLI BÝT NĚCO JINÉHO?! EDGUY JE TYPICKÝ PRÁVĚ SVÝM STYLEM HRANÍ!!!! JÁ JINÝ EDGUY ANI NECHCI!!!!! Proč do háje srovnává Edguy s AC/DC?! A ještě si "zcela upřímně" dodá, že je "novinka" bez hitu ... Má uši?! Asi ne ... ROBIN HOOD?! ... TWO OUT OF SEVEN?! ... BREATHE?! ... FACES IN THE DARKENSS?! ... Jistě, mu chybí Lavatory Love Machine, Tears of a Mandrake nebo King of Fools ... Podle něj poslední "hitovka" ... Hmmmm ... Idiot ... Možná nic po Hellfire Club už od Edguy neslyšel ... A to, díky čemu jsem si narazila tu ruku ... "V čem noví Edguy pokulhávají nejvíc jsou chabé vokální linky. Sloky jsou stereotypní a o výbušných refénech už byla řeč." ... Totální kretén ... HAVLENO, BEŽ SI VYČISTIT UŠI!!

Čapek ... To mě taky dostalo ... "Zdá se mi, že Tobi neví, co si s Edguy počít ..." ?!?!?!?!?!!?!!?!?!?!?! Co to má jako znamenat?! A ještě mu říká Tobias ... :D ... A dokonce má Tobi prý omezený výrazový rejstřík ... Hmmm ... A nakonec se začal navážet do Robina Hooda ... "Mimochodem, hezký klip mě pobavil, ovšem jen Němci si mohou myslet, že se Robin s Mariannou potkal, když ji olupoval." Co má ta narážka na Němce kurva znamenat?! Chtěla bych vidět jeho klip ... Jak Tobi říkal, byla by to kupa sraček :D Hej přála bych jim, aby se jim to vymstilo ... Pak ale přišlo potěšení od Kozáka ... "Tobi je schopen každý rok vychrilt jedno nebo dvě alba, které jsou až neuvěřitelně kvalitní." ... DÍKY!! Aspoň někdo je ve Sparku normální ... Když se ještě vrátím k "Sound check records", nejvíc mě potěšil Balčirák, Zelenka a Jakubík. Celých 5 bodů ze 6 ... Podle jejich tabulky je to "Strhující" ... No .. Pro mě je to "Dílo hodné mistrů", ale tak to jsem tam snad ještě neviděla ... Třískala, Merhaut a Chržová si myslí, že je to něco mezi "Výborným" a "Strhujícím" albem ... OK ... To je ještě dobré ... Pak jsou tu 4 body od Kozáka, Havleny a Vrbkové .. Což je "Výborné" ... Jak zajímavé ... Takže je to pořád "O hovně" , ale při tom "Výborné" ... Tak to mě teda vysvětlete, pane Havleno ... No a Longgger s Čapkem dali jen 3,5 bodu ... Něco mezi "Výborné" a "Průměr" ... Hmmm ... Možná by deathmetalisti vůbec neměli posuzovat POWER METAL!!

Jo! Nevydržela jsem to! A ten největší vtip? Hned pod mým příspěvkem je HAVLENA :D ... Hmmm ... Snad to taky uvidí :D :D
 


Komentáře

1 Katerina Katerina | 7. září 2011 v 17:31 | Reagovat

Óóó, jak já s tímhle souhlasím!!!

2 Luo Luo | E-mail | 9. září 2011 v 16:56 | Reagovat

Edguy je moja najoblubenejsia kapela ale tento album je tak nevyrazny priemerny a nudny ako ziadny pred tym.

Nazor k blogu resp clanku:
Zaujate pisanie v style 16 rocnej fanynky zalubenej do Tobiasa... sry vlastne Tobiho :-!

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 12. září 2011 v 0:05 | Reagovat

Všichni kritici by si svoje kritiky měli strčit ... no.. prostě.. na co kritika? Čehokoliv! Však lidi mají uši a oči (pokud nejsou nijak postiženi) vidí a slyší! Tak proč patlat náké kritiky na které lidi pak dávají víc než na svůj vlastní názor. Aby lidi věděli co je dobré? No to snad poznám sám(a)! Vždycky at je to cokoliv se to někomu líbit bude a někomu zase ne!
Kritik - blbec! :-D  :-D  :-D

4 Tobi is King Tobi is King | 5. října 2011 v 19:57 | Reagovat

Máš stoprocentní pravdu. Já taky miluju Edguy a žeru úplně vše, co nahrají - i kdyby to byla včelka mája. A že má Tobi potíže s hlasem, to mi vůbec nevadí,když má tak pěkné vlasy! A ty šperky... máma mi taky koupí takový, k narozkám. :-)
Proč ty lidi tak špatně píšou o té desce, když má tak pěkný obal? Já se rozhodla, že už nebudu Spark na stánku na nádru číst... O_O

5 Madrak Madrak | Web | 30. října 2011 v 12:32 | Reagovat

Lidi, dovolte abych Vám přednesl vysvětlení, které Vás možná naštve :-D Sám jsem "kritik" alb a kritika je důležitá, spousta lidí se podle ní řídí. Samozřejmě když kapelu znáte a máte ji rádi, nechápete k čemu kritici jsou. Ale když kapelu neznáte a vidíte na ní dobrou recenzi, víte co stojí za poslech. A naopak. Samozřejmě, Havlena musí udělat pět tisíc recenzí a občas trošku víc kritizuje, ale zase u Edguy celá rocková společnost už přednosti skupiny zná a je nutno uázat i horší stránky skupiny. Ale máš pravdu v tom, že tady to Havlenovi ujelo... nezavrhoval bych ho ale za to. Jako kritik se člověk nikdy nezavděčí. A co by byl za kritika, kdyby všechno chválil že? Musíte to brát z tohoto úhlu pohledu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.