Září 2011

DANKE SCHÖN MEINE DEUTSCHEN FREUNDEN

29. září 2011 v 19:49 | IvčaSammet
Jesus, hope it's not wrong! :D :D If yes, I am really sorry!! You know, I am not German, even I feel like one ... So, why am I thanking you? ... Because my blog just visited 100 Germans!!! It's awesome!!! Can't believe that!! 100 Germans ... I am just ... Wow!!!
Danke!! DANKE, ICH LIEBE EUCH!! ♥


Proč Tobimu neříkám "Tobias"?

16. září 2011 v 18:50 | IvčaSammet |  Psychobabble
Už jsem to sem chtěla dát dávno, jenže jsem na to vždycky zapomněla :D

Asi si říkáte, proč Tobimu říkám Tobi a ne jeho pravým jménem - Tobias ... Není to kvůli tomu, že mu tak prostě říkat nechcu nebo že si nezaslouží, aby mu někdo říkal tak "škaredě" ... I když taky na tom něco je, to nepopírám :D Důvod je úplně jednoduchý a prostý ... TOBIMU SE PROSTĚ NELÍBÍ, KDYŽ MU NĚKDO ŘÍKÁ TOBIAS ... Zkuste si toho všimnout, když se budete dívat na nějaké video ... On se skoro NIKDY nepředstaví jako Tobias ... VŽDYCKY řekně něco ve smyslu: "Hello, I am Tobi Sammet from Edguy ..." Já osobně jsem ho slyšela říct Tobias jen dvakrát ... A to mám shlédlích videí opravdu hodně ... Takže, když jsem opravdu pravá fanynka, proč bych mu měla říkat tak, jak se mu to nelíbí? Představte si, že se třeba jmenujete Nikola, ale vám se to jméno nelíbí ... Sami si říkáte třeba Nikol, Nikča nebo Nikuš ... A teď někdo přijde a celou dobu vám bude říkat Nikolo ... Bude vást to štvát? JASNĚ, ŽE BUDE ... Proto Tobimu říkám Tobi v 99,9% ... Všichni mu říkají Tobi - kluci z Edguy, lidi z Avantasie ... Jen fanoušci neví o tom, že to Tobi nemá rád ... Jistě, je to jeho jméno, takže by mu to nemělo vadit ... Ale vadí ... PROTO TOBIMU NEŘÍKÁM TOBIAS ...


Jak vyslovujete slovo "AVANTASIA" ?

11. září 2011 v 11:49 | IvčaSammet |  Ankety Avantasia

No ... Chtěla jsem se na to zeptat už dřív ... Ale až teď jsem se rozhodla se opravdu zeptat :D

Každý fanoušek Avantasie vyslovuje její název jinak. Tobi říká dva různé názvy - podle toho, jestli mluví v němčině, nebo angličtině ... Nebudu psát, jak přesně to vyslovuje, abych vás neovlivnila :D (I když to je asi stejně jedno, každý to říká tak, jak to říká a ani Tobi ho to nepřeučí :D)

Já osobně vyslovuju Avantasiu tak jak Tobi ... Oběma způsoby :D Podle toho, s kým mluvím ... Někdy říkám Avantasii německou formou a jindy, když jdu třeba do obchodu, tak říkám anglický název ... I když teda počeštěný, no :D

Ale zajímalo by mě jak VY vyslovujete slovo 'Avantasia'? Hlasujte v anketě! ... A pokud vaše výslovnost v anketě není, napište mi ji do komentářů :)

Přívěsky

2. září 2011 v 15:00 | IvčaSammet

Tento přívěsek jsem dostala od Romana ... Poděkování TADY :)

R.I.P.

**Tento přívěsek jsem bohužel jej ztratila na koncertě Alice Coopera v roce 2013 :'-( Přiznám se, že jsem tolik slz naposledy probrečela, když se mi rozbil můj první hrnek s Edguy ... Sehnala jsem jej znovu až v roce 2016!