Září 2011

DANKE SCHÖN MEINE DEUTSCHEN FREUNDEN

29. září 2011 v 19:49 | IvčaSammet
Jesus, hope it's not wrong! :D :D If yes, I am really sorry!! You know, I am not German, even I feel like one ... So, why am I thanking you? ... Because my blog just visited 100 Germans!!! It's awesome!!! Can't believe that!! 100 Germans ... I am just ... Wow!!!
Danke!! DANKE, ICH LIEBE EUCH!! ♥


Proč Tobimu neříkám "Tobias"?

16. září 2011 v 18:50 | IvčaSammet |  Psychobabble
Už jsem to sem chtěla dát dávno, jenže jsem na to vždycky zapomněla :D

Asi si říkáte, proč Tobimu říkám Tobi a ne jeho pravým jménem - Tobias ... Není to kvůli tomu, že mu tak prostě říkat nechcu nebo že si nezaslouží, aby mu někdo říkal tak "škaredě" ... I když taky na tom něco je, to nepopírám :D Důvod je úplně jednoduchý a prostý ... TOBIMU SE PROSTĚ NELÍBÍ, KDYŽ MU NĚKDO ŘÍKÁ TOBIAS ... Zkuste si toho všimnout, když se budete dívat na nějaké video ... On se skoro NIKDY nepředstaví jako Tobias ... VŽDYCKY řekně něco ve smyslu: "Hello, I am Tobi Sammet from Edguy ..." Já osobně jsem ho slyšela říct Tobias jen dvakrát ... A to mám shlédlích videí opravdu hodně ... Takže, když jsem opravdu pravá fanynka, proč bych mu měla říkat tak, jak se mu to nelíbí? Představte si, že se třeba jmenujete Nikola, ale vám se to jméno nelíbí ... Sami si říkáte třeba Nikol, Nikča nebo Nikuš ... A teď někdo přijde a celou dobu vám bude říkat Nikolo ... Bude vást to štvát? JASNĚ, ŽE BUDE ... Proto Tobimu říkám Tobi v 99,9% ... Všichni mu říkají Tobi - kluci z Edguy, lidi z Avantasie ... Jen fanoušci neví o tom, že to Tobi nemá rád ... Jistě, je to jeho jméno, takže by mu to nemělo vadit ... Ale vadí ... PROTO TOBIMU NEŘÍKÁM TOBIAS ...


Jak vyslovujete slovo "AVANTASIA" ?

11. září 2011 v 11:49 | IvčaSammet |  Ankety Avantasia

No ... Chtěla jsem se na to zeptat už dřív ... Ale až teď jsem se rozhodla se opravdu zeptat :D

Každý fanoušek Avantasie vyslovuje její název jinak. Tobi říká dva různé názvy - podle toho, jestli mluví v němčině, nebo angličtině ... Nebudu psát, jak přesně to vyslovuje, abych vás neovlivnila :D (I když to je asi stejně jedno, každý to říká tak, jak to říká a ani Tobi ho to nepřeučí :D)

Já osobně vyslovuju Avantasiu tak jak Tobi ... Oběma způsoby :D Podle toho, s kým mluvím ... Někdy říkám Avantasii německou formou a jindy, když jdu třeba do obchodu, tak říkám anglický název ... I když teda počeštěný, no :D

Ale zajímalo by mě jak VY vyslovujete slovo 'Avantasia'? Hlasujte v anketě! ... A pokud vaše výslovnost v anketě není, napište mi ji do komentářů :)

Přívěsky

2. září 2011 v 15:00 | IvčaSammet
**Tento přívěsek jsem bohužel jej ztratila na koncertě Alice Coopera v roce 2013 :'-( Přiznám se, že jsem tolik slz naposledy probrečela, když se mi rozbil můj první hrneček s Edguy ... Sehnala jsem jej znovu až v roce 2016!


Tento přívěsek jsem dostala od Romana ... Poděkování TADY :)

SPARK ... Recenze Age of the Joker aneb zabijte Havlenu a Čapka!!

1. září 2011 v 21:40 | IvčaSammet |  Psychobabble
Normálně bych to sem nedávala, ale tak jsem se nasrala, že jsem si narazila ruku a málem rozbila stůl, když jsem do něj praštila!! Zasraný Havlena tvrdí, že "devátá studiovka" je standardní Sammetova rutina ... Kur*a, jak to může být rutina, když je to úplně jiné než všechny předešlé?! Prý je to "otřepané" ... A záda mu kryje Sascha! Havleno jdi do hajzlu!!! Kdysi jsi byl pro mě nejlepší redaktor ... Teď jsi NULA! Jak můžeš něco takového napsat?! OK, OK ... Tvrdí, že jsou Tobiho rytmické refrémy obnošenou košilí ... JAK PRO KOHO!!! EDGUY JSOU EDGUY, PROČ BY MĚLI BÝT NĚCO JINÉHO?! EDGUY JE TYPICKÝ PRÁVĚ SVÝM STYLEM HRANÍ!!!! JÁ JINÝ EDGUY ANI NECHCI!!!!! Proč do háje srovnává Edguy s AC/DC?! A ještě si "zcela upřímně" dodá, že je "novinka" bez hitu ... Má uši?! Asi ne ... ROBIN HOOD?! ... TWO OUT OF SEVEN?! ... BREATHE?! ... FACES IN THE DARKENSS?! ... Jistě, mu chybí Lavatory Love Machine, Tears of a Mandrake nebo King of Fools ... Podle něj poslední "hitovka" ... Hmmmm ... Idiot ... Možná nic po Hellfire Club už od Edguy neslyšel ... A to, díky čemu jsem si narazila tu ruku ... "V čem noví Edguy pokulhávají nejvíc jsou chabé vokální linky. Sloky jsou stereotypní a o výbušných refénech už byla řeč." ... Totální kretén ... HAVLENO, BEŽ SI VYČISTIT UŠI!!

Čapek ... To mě taky dostalo ... "Zdá se mi, že Tobi neví, co si s Edguy počít ..." ?!?!?!?!?!!?!!?!?!?!?! Co to má jako znamenat?! A ještě mu říká Tobias ... :D ... A dokonce má Tobi prý omezený výrazový rejstřík ... Hmmm ... A nakonec se začal navážet do Robina Hooda ... "Mimochodem, hezký klip mě pobavil, ovšem jen Němci si mohou myslet, že se Robin s Mariannou potkal, když ji olupoval." Co má ta narážka na Němce kurva znamenat?! Chtěla bych vidět jeho klip ... Jak Tobi říkal, byla by to kupa sraček :D Hej přála bych jim, aby se jim to vymstilo ... Pak ale přišlo potěšení od Kozáka ... "Tobi je schopen každý rok vychrilt jedno nebo dvě alba, které jsou až neuvěřitelně kvalitní." ... DÍKY!! Aspoň někdo je ve Sparku normální ... Když se ještě vrátím k "Sound check records", nejvíc mě potěšil Balčirák, Zelenka a Jakubík. Celých 5 bodů ze 6 ... Podle jejich tabulky je to "Strhující" ... No .. Pro mě je to "Dílo hodné mistrů", ale tak to jsem tam snad ještě neviděla ... Třískala, Merhaut a Chržová si myslí, že je to něco mezi "Výborným" a "Strhujícím" albem ... OK ... To je ještě dobré ... Pak jsou tu 4 body od Kozáka, Havleny a Vrbkové .. Což je "Výborné" ... Jak zajímavé ... Takže je to pořád "O hovně" , ale při tom "Výborné" ... Tak to mě teda vysvětlete, pane Havleno ... No a Longgger s Čapkem dali jen 3,5 bodu ... Něco mezi "Výborné" a "Průměr" ... Hmmm ... Možná by deathmetalisti vůbec neměli posuzovat POWER METAL!!

Jo! Nevydržela jsem to! A ten největší vtip? Hned pod mým příspěvkem je HAVLENA :D ... Hmmm ... Snad to taky uvidí :D :D