Srpen 2011

Nejočekávanější den roku je tady!

26. srpna 2011 v 18:50 | IvčaSammet |  EDGUY
ANO!!! Dnes oficiálně vychází deváté řadové album Edguy Age of the Joker!!! Musím říct, že když jsem poprvé slyšela "Age of the Joker", myslela jsem, že se poseru ... Vůbec se mě to nelíbilo a přišlo mě to strašně divné :D Velmi rychle jsem si na něj ale zvykla a teď už nemluvím o ničem jiném :D ... Je mě jasné, že už si to stejně většina fanoušků poslechla na Youtube, ale tohle já nedělám, počkám si, až mě dojde můj originál :)

I přes to, že všichni už o Age of the Joker víme všechno, přidám sem o albu pár informací :)


Album vychází dnes, 26. 8. 2011 v celkem čtyřech verzích. Kromě obyčejného CD si Age of the Joker můžete pořídit také v digipacku s bonusovým CD, na modrém vinylu a nebo jako speciální fanouškovský box!

Já osobně mám předobjednaný digipack a modrý vinyl, ale rozhodně budu ještě dokupovat i box, protože vypadá naprosto úžasně!


No a určitě všichni už známe tracklist naspamět, ale kdyby náhodou ne ...

TRACKLIST:
1. Robin Hood
2. Nobody´s Hero
3. Rock of Cashel
4. Pandora´s Box
5. Breathe
6. Two out of Seven
7. Faces in the Darkness
8. The Arcane Guild
9. Fire of the Downline
10. Behind the Gates to Midnight World
11.Every Night Without You

No a pokud budete mít limitovku, jako já, můžete se těšit na dalších 6 písniček:

1. God Fallen Silent
2. Aleister Crowley Memorial Boogie
3. Cum on Feel the Noize
4. Standing in the Rain
5. Robin Hood
6. Two out of Seven


A vy, co sbíráte LP, nezapomeňte, že 6.8. vyšel singl Robin Hood ;-)

Tobi chodí s Oslicí :D :D

10. srpna 2011 v 13:45 | IvčaSammet |  Psychobabble
"Co té trapce zase hrabe?!" ... Už slyším vaše myšlenky ... Ale teď to vážně není žádná urážka, ale holý fakt ... Přesvěčte se sami na Google.cz v sekci Překladač ... Tohle zjištění byla vážně jen náhoda, v životě by mě nenapadlo, že Jenny není vlastně jméno ... S bráchou rádi sedíme u překladače na Googlu a posloucháme jména v cizích jazycích. Jen tak náhodou jsem tam napsala Jenny ... Normálně to nedělám, ale prostě to byl jen nápad ... Bylo to z angličtiny do češtiny ... A přeložilo mi to jako "Oslice" ... Mě to zabilo :D :DVálela jsem se po zemi jak nějaký debil ... Já věděla, že je to trapka, ale netušila jsem, že to potvrzuje i její jméno :D :D Prostě trapas ... Vážně by mě zajímalo, co Tobi na Oslici vidí ... Sory lidi, ale nazývejme věci pravým jménem ... Už to není Jenny, je to prostě Oslice :D :D :D© Photo by Alex Kuehr