Srpen 2011

Nejočekávanější den roku je tady!

26. srpna 2011 v 18:50 | IvčaSammet |  EDGUY
Dnes oficiálně vychází deváté řadové album Edguy Age of the Joker. Musím říct, že když jsem poprvé slyšela "Age of the Joker", myslela jsem, že se poseru ... Vůbec se mě to nelíbilo a přišlo mě to strašně divné :D Velmi rychle jsem si na něj ale zvykla a teď už nemluvím o ničem jiném :D ... Je mě jasné, že už si to stejně většina fanoušků poslechla na Youtube, ale tohle já nedělám, počkám si, až mě dojde můj originál :)

I přes to, že všichni už o Age of the Joker víme všechno, přidám sem o albu pár informací :)Album vychází dnes, 26. 8. 2011 v celkem čtyřech verzích. Kromě obyčejného CD si Age of the Joker můžete pořídit také v digipacku s bonusovým CD, na modrém vinylu a nebo jako speciální fanouškovský box!
Tracklist sice už všichni známe zpaměti, a vsadím se, že někteří z vás už ho mají dokonce naposlouchaný, ale pro připomenutí určitě neuškodí, když ho sem přidám znovu ;)

TRACKLIST:
1. Robin Hood
2. Nobody's Hero
3. Rock of Cashel
4. Pandora's Box
5. Breathe
6. Two out of Seven
7. Faces in the Darkness
8. The Arcane Guild
9. Fire on the Downline
10. Behind the Gates to Midnight World
11.Every Night Without You

Jak už jsem se zmínila, s digipackem dostanete navíc bonusové CD, na kterém najdete dalších šest písniček ;)

1. God Fallen Silent
2. Aleister Crowley Memorial Boogie
3. Cum on Feel the Noize
4. Standing in the Rain
5. Robin Hood
6. Two out of SevenPokud by vám ale i digipack byl málo, můžete si udělat radost tímto úžasným fanouškovským boxem! Kromě digipacku v tomto boxu najdete i speciální fialový vinyl a picture vinyl obsahující šest už zmíněných bonusových skladeb. Oba vinyly jsou k dostání pouze v tomto boxu a odděleně je určitě nekoupíte! ;) Kromě těchto poslechových skvostů na vás v boxu ještě bude čekat sada fotek a nádherný velký plakát. Rozhodně si myslím, že tento box bude stát víc než za to! No, přesvěčte se sami :PJá osobně mám předobjednaný digipack a modrý vinyl, ale rozhodně budu ještě dokupovat i box, protože opravdu vypadá naprosto úžasně! Teď už jen musím doufat, že mě moje předobjednávka dorazí co nejdřív!! :)

A vy, co sbíráte vinyly, nezapomeňte, že 6.8. vyšel singl Robin Hood! ;)


REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM