La Marche Des Gendarmes ... Jak to dopadlo?

24. května 2011 v 18:45 | IvčaSammet |  Psychobabble
Už od včerejška od rána bylo pro mě utrpením čekat na to, jak to dopadne. Moc jsem se bála ... 400 Kč ... 23 dolarů ... to je sakra málo! Včera večer jsem nad tím přemýšlela ... Pak mě ruply nervy na napsala jsem ... Sarka mě se to slovo "sháneč" protiví! Takový pohodový chlapík to je a já mu říkám tak hnusně ... Budu mu říkat prostě jménem ... Vlasta ... Tak teda, napsala jsem Vlastovi, ať tam hodí rovnou 30 dolarů /cca 540 Kč/ a děj se vůle Boží. Pak jsem šla klidně spát. Celou noc jsem měla ale strašné sny. Zdálo se mi o tom, že jsem to CD prostě nevyhrála. Často jsem se budila ... Asi si řeknete: "Magor!" ... Ale já magor jsem ... Přišlo ráno ... Celá spocená se probudím, vyletím z postele a honem letím zapnout počítač. A špatná zpráva ... Už to nestálo jen 9.90 dolarů /170 Kč/ ... Ale 18.50 /318 Kč/ ... A já zase dostala strach ... Věděla jsem, že nemáme šanci, aby jsme to vyhráli ... Aukce končila zrovna, když jsem šla do školy ... Zrovna dnes máme 9 hodina já jsem ještě byla po škole u doktorky ... První hodina byla matika ... To jsem vydržela čekat, ale hned po matice jsem zvedla telefon a zavolala taťkovi, ať se mi jde podívat na e-mail, jak to dopadlo.
No ... přečtěte si, co mi Vlasta napsal:

Bohužel, musím Vás tentokráte zklamat, dovolil jsem si přihodit bez Vašeho souhlasu 32,25 USD, ale ani to nestačilo, předolil nás o celý 1 dolar, to znamená, že měl ještě další rezervu.
Ještě je taková malinká naděje, že by nám prodejce mohl nabídnout tzv. " druhou šanci ", to kdyby měl těch CD více a cena, za kterou se CD vydražilo byla pro něho adekvátní.
Vím, že zklamání je asi velké, je mi to samotnému líto, sám vím, jak mi je, když nezískám CD o které mi opravdu jde, ale takový je prostě život , ale nezoufejte, toto CD se určitě zase na eBay objeví a my ho pak určitě vyhrajeme.
Mějte se zatím fajn a hlavu vzhůru, jedním CD přeci život nekončí.
Pokud budete cokoli potřebovat, dejte mi vědět, rád pomůžu.
Zdraví Vlasta.

Jak milé :) No samozřejmě jsem se skoro rozbrečela ... Celý den ve škole byl pro mě příšerný ... U doktorky se mě nálada moc nezlepšila ... Když jsem přišla domu, sedla jsem si k počítači, že si ten e-mail tentokrát přečtu osobně. No, bohužel tam stálo to, co mě ráno taťka četl ... Už jsem chtěla e-mail zavřít, ale najednou jsem uviděla další, neotevřený e-mail od Vlasty. Když jsem viděla jen začátek, věděla jsem, co v něm bude i když jsem ho ještě ani nečetla ... No ... Aniž bych e-mail otevřela, jde mi tam přečíst začátek zprávy ... Počtete si a tiše záviďte :D

Dobrý den,
mám pro Vás naprosto skvělou, možná až fantastickou zprávu.
Poté, co jsem Vám ráno psal o nezdaru, ale také něco o tzv. " druhé šanci ", mě napadlo kontaktovat toho prodejce a zeptat se ho, zda by mi nemohl tu " druhou šanci " nabídnout a ono to vyšlo, poslal mi e-mailem nabídku na koupi CD Edguy - La Marche Des Gendarmes za cenu, kterou jsem přihodil, tzn. za 32,25 USD + 8 USD poštovné. Je teď na Vás, zda se rozhodnete pro koupi či nikoliv, ta nabídka je časově omezená, platí ještě 21 hod., tzn. cca do 12,00 hod. zítřejšího dne.
Dejte mi prosím vědět, jak jste se rozhodla, zdraví Vlasta.

Myslela jsem, že umřu ... takovou radost jsem měla!!! Ano ... dvě písničky za 555 korun + 137 poštovné ... a samozřejmě provize pro Vlastu ... Ale budu ho mít!!!!!!!! Nevím, jestli toto bude Vlasta někdy číst, ale kdyby náhodou ... Vlasto, Vy jste ten nejúžasnější člověk na světě ... Ani si možná nedokážete představit, jak jsem Vám vděčná ... Moc ... Strašně moc! DĚKUJU!!!!!!!!!

 


Komentáře

1 Krasivija Krasivija | Web | 29. května 2011 v 19:07 | Reagovat

Ježiš, takové drama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.