Revolution Renaissance končí!!

13. října 2010 v 15:55 | IvčaSammet
Timo Tolkki ohlásil rozpad kapely 28. července 2010. "Kvůli svým osobním problémům, nedostatku zájmu o Revolution Renaissance ze strany promotérů a aktuální situaci v hudebním průmyslu, který si určuje úplně všechno, včetně produkčního rozpočtu, se stalo nemožným dále s kapelou pokračovat. V posledních třech letech jsme se pokoušeli zorganizovat koncerty, ale bohužel jme toho nebyli schopní. Metalová kapela nemůže existovat bez přímého kontaktu s fanoušky. Z tohoto důvodu nemám jinou možnost, než se rozhodnout kapelu ukončit. Třetí a poslední album bude vydáno na konci září. Z hloubi svého srdce bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří mě a mou hudbu po celé roky podporovali. Byla to skvělá jízda." okomentoval rozpad kapely Timo Tolkki.

Pořád tomu nemůžu uvěřit! Opravdu je to pro mě srdeční ztráta. ReRe jsem měla opravdu moc ráda a jejich konec hodně obrečela ... Jako by s jejím koncem umřela i třetina tohoto blogu! :(
Připomeňme si proto kratičký život této skvělé kapely shrnutím její kariéry ...

Revolution Renaissance byla powermetalová kapela založená bývalým kytaristou Stratovarius Timem Tolkkim. První album zvané New Era bylo původně plánováno jako další řadové album Stratovarius. Timo Kotipelto ještě stihl nazpívat demo verzi alba, k dalším krokům se už kapela ale nedostala. Tolkki si k sobě přizval pěvecké esa jako Michaela Kiskeho, Tobiho Sammeta a Pasiho Rantanena z kapely Thunderstone. Po vydání tohto alba pak Tolkki potvrfil, že je jediným stálým členem kapely.

V březnu roku 2009 kapela vydala své druhé album Age of Aquarius, tentokrát už se stálými členy. V květnu roku 2010 Tolkki oznámil, že připravuje třetí album, Trinity. Jeho vydání se už ale bohužel kapela jako celek nedočkala.

 


Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 17. září 2011 v 0:03 | Reagovat

To je škoda :-( .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
REKLAMY a jiné spamy jsou na blogu ZAKÁZÁNY!
Pokud mi chete sdělit něco, co se netýká článku, tak prosím ► SEM